Producenci
DMSO Jak rozcieńczyć, gdzie kupić?

Chroniczne bóle stawów, kręgosłupa potrafią dać w kość. Kolejne opakowania leków i maści przeciwbólowych mogą zrujnować Twoje zdrowie i wątrobę do takiego stanu, że odechce Ci się wszystkiego. W Internecie jednak znajdujesz cudowny preparat jakim jest DMSO - łagodzi ból i przywraca chęć do życia, bo wysyca, natlenia komórki takim strumieniem tlenu, jakbyś dziennie przebiegł 10 km! Słyszałeś, że ruch to zdrowie? TO w połowie prawda... ruch to zdrowie, ale w gruncie rzeczy... tlen to zdrowie. A niedobór tlenu to... no właśnie. Niedobór tlenu to choroba.

Jak rozcieńczyć DMSO?

Przy stosowaniu doustnym zacząć od 3 kropli na szklankę wody 2 razy dziennie przez 7 dni. Po tygodniu zwiększa się dawkę o 2 krople każdego dnia. Przy odczuwalnych nudnościach zmniejsza się dawkę o 2 krople, aż samopoczucie poprawi się.

Przy stosowaniu na skórę trzeba rozcieńczyć DMSO w proporcjach 2:1 z solą fizjologiczną. Dlaczego z solą a nie wodą destylowaną? Woda destylowana jest oczyszczana w warunkach przemysłowych i jest stosowana w żelazkach, płynach chłodniczych, ale nie jest przeznaczona do stosowania w kroplowkach. Natomiast sól fizjologiczna jest najwyższej czystości i sterylności i w niej rozpuszcza się leki podawaną przez kroplowkę.

Kiedy DMSO zaszkodzi?

Już wiesz jak, rozcieńczyć DMSO, ale możesz sobie naprawdę zaszkodzić.

Po pierwsze pomyślisz: a wypiję kilka łyżeczek DMSO. Kończy się to biegunką, wymiotami i mówieniem, to nie działa. Ku uciesze przeciwników DMSO stanowi to idealną pożywkę do argumentowania, że DMSO tylko szkodzi zamiast cokolwiek poprawiać.

Po drugie: Przy próbie przelewania DMSO wystarczy jednak kropla, żeby zniszczyć stół, blat, podłogę... ponieważ DMSO jest silnie reaktywne i odbarwia rzeczy.

Po trzecie: Przy smarowaniu skóry, zużywasz 3 razy więcej DMSO niż przy DMSO w sprayu. Jeśli jeszcze założysz ubrania, barwniki z ubrania wchłoną sie do krwiobiegiu doprowadzajac do mikrozatrucia.

To w końcu spróbować czy nie?

Sam zobacz, w sumie to niewielka inwestycja w granicach 30-40 zł. Ale czy to mi pomoże? A nie chcesz przekonać się sam? Nie wierz na słowo, ale zrób to z głową!

Jak wybrać bezpieczne DMSO?

Producent / kraj Biomus / Polska Stanlab / Polska Natufarm / Holandia Natufarm / Holandia
Nazwa DMSO 500 ml DMSO 500ml DMSO Spray 100ml DMSO 30 ml z wkraplaczem
Czystość / jakość czysty CzDA CzDA Ph.Eu. CzDA Ph.Eu.
Wygoda stosowania niska niska bardzo wygodny bardzo wygodny
Opakowanie plastik szkło szkło szkło
Wysyłka za granicę nie nie  tak tak
Gwarancja zwrotu pieniędzy nie nie tak tak
Ocena 0/5 1,5/5 5 / 5 5 / 5

 Gdzie kupić bezpieczne i najlepsze DMSO?

Produkty ocenione najwyżej dostępne są tylko w sprzedaży wysyłkowej przez telefon 888 77 11 22 lub w sklepie internetowym na stronach

Natufarm DMSO spray 100 ml 70% gotowe do psikania na skórę.
Natufarm DMSO z wkraplaczem 30 ml

Obydwa produkty są fabrycznie zapakowane w butelki z ciemnego szkła a DMSO jest jakości CzDA i spełnia rygorystyczne wymogi Farmekopei Europejskiej Ph. Eu.

Tych produktów nie znajdziesz w żadnym sklepie stacjowarnym w Polsce


Zastrzeżenie
Informacje tu wrzucane służy wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych, nie jest poradą medyczną. Dlatego nigdy nie może zastąpić opinii pracownika służby zdrowia.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl